Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Stare Miasto ul. Z. Krasińskiego 1 pok. 104, Wrocław, wygodny Parking


------------------------------------------ Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny Parking
Wpłata na niezgłoszony rachunek nie będzie kosztem
We wrześniu zacznie działać specjalny rejestr podatników VAT. Będzie to tzw. biała lista podatników. Znajdą się tam również numery rachunków bankowych przedsiębiorców.
10.05.2019

Dofinansowane pożyczki z Unii Europejskiej


Inwestycje biznesowe wymagają nakładów pieniężnych. Nie oznacza to jednak, że osoby niedysponujące wolnymi środkami nie mogą założyć działalności gospodarczej czy też zainwestować w rozwój firmy już istniejącej. W takiej sytuacji można ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci kredytu z dofinansowaniem unijnym. Jest to szansa dla przedsiębiorców na zrealizowanie swoich inwestycji biznesowych. Pożyczki te charakteryzuje niskie oprocentowanie – już od 1% rocznie. Kredyty o preferencyjnym oprocentowaniu skierowane są do firm rozpoczynających działalność oraz do przedsiębiorców, którzy działają już na polskim rynku.

Oferujemy pomoc w wyborze instytucji finansującej oraz w przygotowywaniu wniosków i formularzy. Nasze wrocławskie biuro rachunkowe tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu pożyczek z dofinansowaniem UE. Na podstawie indywidualnych czynników (jak na przykład charakter prowadzonej działalności, sytuacja finansowa przedsiębiorstwa, cele biznesowe, itp.) wyszukujemy możliwości dofinansowania spełniające oczekiwania oraz możliwości klienta. Służymy fachowym doradztwem – przedstawimy wszystkie korzyści związane z daną pożyczką, jak i ewentualne ryzyko. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.