Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
06.04.2021

Dofinansowane pożyczki z Unii Europejskiej


Inwestycje biznesowe wymagają nakładów pieniężnych. Nie oznacza to jednak, że osoby niedysponujące wolnymi środkami nie mogą założyć działalności gospodarczej czy też zainwestować w rozwój firmy już istniejącej. W takiej sytuacji można ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci kredytu z dofinansowaniem unijnym. Jest to szansa dla przedsiębiorców na zrealizowanie swoich inwestycji biznesowych. Pożyczki te charakteryzuje niskie oprocentowanie – już od 1% rocznie. Kredyty o preferencyjnym oprocentowaniu skierowane są do firm rozpoczynających działalność oraz do przedsiębiorców, którzy działają już na polskim rynku.

Oferujemy pomoc w wyborze instytucji finansującej oraz w przygotowywaniu wniosków i formularzy. Nasze wrocławskie biuro rachunkowe tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu pożyczek z dofinansowaniem UE. Na podstawie indywidualnych czynników (jak na przykład charakter prowadzonej działalności, sytuacja finansowa przedsiębiorstwa, cele biznesowe, itp.) wyszukujemy możliwości dofinansowania spełniające oczekiwania oraz możliwości klienta. Służymy fachowym doradztwem – przedstawimy wszystkie korzyści związane z daną pożyczką, jak i ewentualne ryzyko. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.