Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
06.04.2021

Dotacje z Funduszy Europejskich


Osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą bądź też rozwinąć istniejącą już firmę często borykają się z problemem braku wystarczających środków na realizację pomysłu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po środki unijne w formie bezzwrotnej dotacji, kredytu na preferencyjnych warunkach, warsztatów, stypendiów, stażu czy też możliwości skorzystania z profesjonalnego szkolenia.

Nie każdy może jednak skorzystać z dotacji z Funduszy Europejskich. Żeby aplikować o unijne środki, należy spełnić szereg warunków danego programu. Nie każdy wie też, jakie programy dofinansowania unijnego są aktualnie dostępne i gdzie ich szukać. Biuro rachunkowe Graftax z Wrocławia posiada wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu dotacji unijnych dla przedsiębiorstw nowych oraz z historią gospodarczą. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą dotacyjnym. Nasi specjaliści przedstawią szczegółowo warunki, jakie należy spełnić, by móc skorzystać z danego programu. Pomogą również w podjęciu decyzji o wyborze dotacji oraz przy dopełnieniu wszystkich wymaganych formalności. Krok po kroku poprowadzimy klienta przez proces pozyskiwania dotacji z Funduszy Unijnych na rozwój bądź rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.