Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Stare Miasto ul. Z. Krasińskiego 1 pok. 104, Wrocław, wygodny Parking


------------------------------------------ Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny Parking
Wpłata na niezgłoszony rachunek nie będzie kosztem
We wrześniu zacznie działać specjalny rejestr podatników VAT. Będzie to tzw. biała lista podatników. Znajdą się tam również numery rachunków bankowych przedsiębiorców.
10.05.2019

Dotacje z Funduszy Europejskich


Osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą bądź też rozwinąć istniejącą już firmę często borykają się z problemem braku wystarczających środków na realizację pomysłu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po środki unijne w formie bezzwrotnej dotacji, kredytu na preferencyjnych warunkach, warsztatów, stypendiów, stażu czy też możliwości skorzystania z profesjonalnego szkolenia.

Nie każdy może jednak skorzystać z dotacji z Funduszy Europejskich. Żeby aplikować o unijne środki, należy spełnić szereg warunków danego programu. Nie każdy wie też, jakie programy dofinansowania unijnego są aktualnie dostępne i gdzie ich szukać. Biuro rachunkowe Graftax z Wrocławia posiada wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu dotacji unijnych dla przedsiębiorstw nowych oraz z historią gospodarczą. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą dotacyjnym. Nasi specjaliści przedstawią szczegółowo warunki, jakie należy spełnić, by móc skorzystać z danego programu. Pomogą również w podjęciu decyzji o wyborze dotacji oraz przy dopełnieniu wszystkich wymaganych formalności. Krok po kroku poprowadzimy klienta przez proces pozyskiwania dotacji z Funduszy Unijnych na rozwój bądź rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.