Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
06.04.2021

Inne usługi


 Graftax realizuje szeroki zakres usług dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. To nie tylko usługi księgowe i rachunkowe, ale też inne – związane z codzienną, administracyjną obsługą biura oraz sprawami bieżącymi. Korzystając ze wsparcia, jakie oferuje nasze wrocławskie biuro rachunkowe, przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić cenny czas i w całości skoncentrować swoje działania na rozwoju firmy.

Zajmujemy się typowymi sprawami kancelaryjnymi jak na przykład przygotowywanie dokumentów, pisanie i redagowanie tekstów, przepisywanie dokumentów, sporządzanie pism i umów, korekta dokumentów i nie tylko. Klientom ubiegającym się o uzyskanie wsparcia finansowego pomożemy w przygotowaniu rzetelnego biznesplanu, który pomoże przyspieszyć proces uzyskania pozytywnej decyzji o dofinansowaniu. Wykonamy też różnego rodzaju analizy finansowe i ekonomiczne przedsiębiorstwa. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy również do przeprowadzania szkoleń dla pracodawców oraz pracowników z zakresu sporządzania biznesplanu, form zatrudnienia, obowiązków wynikających z zatrudnienia pracowników oraz wszelkiego rodzaju innych zagadnień związanych z podjęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.