Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
06.04.2021

Oferta


Swoim klientom oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz rachunkowe zarówno w formie doradztwa, sporządzania pism i dokumentacji, jak i prowadzenia dokumentacji różnego rodzaju. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu pomaga zarówno w otworzeniu, jak i prowadzeniu działalności gospodarczej wszelkiego typu. Mogą nam Państwo powierzyć między innymi takie czynności jak prowadzenie ksiąg i ewidencji ryczałtowej, monitoring płatności, wycena przedsiębiorstw, jak i sprawy kadrowo-płacowo. Pomagamy również przedsiębiorcom w uzyskaniu dofinansowania na otwarcie oraz rozwój działalności.

Oferta biura rachunkowego skierowana jest do każdego, kto pragnie skoncentrować się maksymalnie na rozwoju przedsiębiorstwa bez konieczności poświęcania cennego czasu na kwestie księgowe, rachunkowe czy też kadrowe. Możemy wyręczyć klienta, oferując kompleksową obsługę firmy bądź też w zakresie czynności wskazanych przez klienta. Nasza oferta jest elastyczna i każdorazowo zakres podjętych czynności, jak i ich cena ustalane są przed rozpoczęciem współpracy. Zapraszamy do kontaktu!
 

Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)

 

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów rozchodów (KPIR)

 

Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowej

 

Kadry i rozliczenie płacowe

 

Wsparcie w pozyskiwaniu finansowania przedsiębiorstw

 

Raporty Menedzerskie

 

Monitoring płatności

 

Wycena przedsiębiorstw

 

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.