Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Stare Miasto ul. Z. Krasińskiego 1 pok. 104, Wrocław, wygodny Parking


------------------------------------------ Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny Parking
Wpłata na niezgłoszony rachunek nie będzie kosztem
We wrześniu zacznie działać specjalny rejestr podatników VAT. Będzie to tzw. biała lista podatników. Znajdą się tam również numery rachunków bankowych przedsiębiorców.
10.05.2019

Szkolenia


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży księgowo-rachunkowej. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystujemy w codziennej pracy na rzecz naszych klientów, świadcząc im wsparcie w postaci prowadzenia ksiąg, ewidencji, dokumentacji, spraw kadrowo-płacowych, sporządzania biznesplanów, analiz finansowych i ekonomicznych, monitorowania płatności i nie tylko. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu tworzą profesjonaliści o różnych specjalizacjach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają klientom odkryć tajniki prowadzenia działalności gospodarczej. Oprócz usług księgowych oraz rachunkowych oferujemy szkolenia. Dzięki nim można uzyskać wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia oraz prowadzenia własnej firmy. Szkolenia obejmują takie zagadnienia jak:

  • uwarunkowania podjęcia działalności gospodarczej
  • formy opodatkowania działalności gospodarczej
  • podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
  • formy zatrudnienia, obowiązki związane z zatrudnieniem pracowników
  • sporządzanie biznesplanu
  • źródła finansowania działalności gospodarczej
  • analiza finansowa.

Szkolenia dedykowane są zarówno przedsiębiorcom, jak i ich pracownikom oraz osobom planującym założenie działalności gospodarczej. W prosty i rzetelny sposób wyjaśnią najważniejsze zagadnienia, a tym samym ułatwią podjęcie decyzji dotyczących prowadzonego przedsiębiorstwa. To także doskonałe źródło wiedzy dla osób interesujących się zagadnieniami związanymi z rachunkowością oraz księgowością. Prowadzą je bowiem specjaliści, którzy omawianymi zagadnieniami zajmują się na co dzień od lat i dlatego są zawsze na bieżąco, znajdą też odpowiedzi na najbardziej nietypowe pytania i wątpliwości klienta.

 

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.