Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingKto może skorzystać z preferencyjnych składek ZUS
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma wyzwaniami, zwłaszcza w sferze formalnej.
15.06.2023

Szkolenia


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży księgowo-rachunkowej. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystujemy w codziennej pracy na rzecz naszych klientów, świadcząc im wsparcie w postaci prowadzenia ksiąg, ewidencji, dokumentacji, spraw kadrowo-płacowych, sporządzania biznesplanów, , monitorowania płatności i nie tylko. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu tworzą profesjonaliści o różnych specjalizacjach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają klientom odkryć tajniki prowadzenia działalności gospodarczej. Oprócz usług księgowych oraz rachunkowych oferujemy szkolenia. Dzięki nim można uzyskać wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia oraz prowadzenia własnej firmy. Szkolenia obejmują takie zagadnienia jak:

  • uwarunkowania podjęcia działalności gospodarczej
  • podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
  • formy zatrudnienia, obowiązki związane z zatrudnieniem pracowników
  • sporządzanie biznesplanu
  • źródła finansowania działalności gospodarczej
  • analiza finansowa.

Szkolenia dedykowane są zarówno przedsiębiorcom, jak i ich pracownikom oraz osobom planującym założenie działalności gospodarczej. W prosty i rzetelny sposób wyjaśnią najważniejsze zagadnienia, a tym samym ułatwią podjęcie decyzji dotyczących prowadzonego przedsiębiorstwa. To także doskonałe źródło wiedzy dla osób interesujących się zagadnieniami związanymi z rachunkowością oraz księgowością. Prowadzą je bowiem specjaliści, którzy omawianymi zagadnieniami zajmują się na co dzień od lat i dlatego są zawsze na bieżąco, znajdą też odpowiedzi na najbardziej nietypowe pytania i wątpliwości klienta.

 

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.