Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Stare Miasto ul. Z. Krasińskiego 1 pok. 104, Wrocław, wygodny Parking


------------------------------------------ Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny Parking
Wpłata na niezgłoszony rachunek nie będzie kosztem
We wrześniu zacznie działać specjalny rejestr podatników VAT. Będzie to tzw. biała lista podatników. Znajdą się tam również numery rachunków bankowych przedsiębiorców.
10.05.2019

Usługi kancelaryjne


Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu działalności na różnych płaszczyznach. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu to nie tylko księgowość i rachunkowość, ale i inne usługi usprawniające codzienną pracę przedsiębiorstwa. Realizujemy między innymi usługi kancelaryjne, które mają na celu dobrą organizację pracy oraz zapewnienie optymalnego obiegu korespondencji i dokumentów. To również odciążenie przedsiębiorcy w obowiązkach, które wiążą się z prowadzeniem działalności. Klient może zająć się w 100% rozwijaniem biznesu, a my zajmiemy się sprawami związanymi z obiegiem dokumentacji oraz przygotowywaniem pism.

Zapewniamy rzetelne wsparcie z zachowaniem poufności przekazanej dokumentacji. Mogą nam Państwo powierzyć takie czynności jak sporządzanie różnego rodzaju pism, umów i streszczeń, korektę dokumentów, a także ich drukowanie, kopiowanie czy też przepisywanie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wesprzeć klienta również w innych obowiązkach związanych z administracją biura. Zakres czynności, jak i cennik każdorazowo dopasowywany jest do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Dlatego celem uzyskania szczegółów na temat współpracy w zakresie usług kancelaryjnych, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym we Wrocławiu.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.