Masz pytanie? Zadzwoń do nas
71 346 10 71
Graftax - Księgowość i Doradztwo
Biuro Rachunkowe Graftax Psie Pole ul. Kiełczowska 70, Wrocław, wygodny ParkingInformacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.
06.04.2021

Usługi kancelaryjne


Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu działalności na różnych płaszczyznach. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu to nie tylko księgowość i rachunkowość, ale i inne usługi usprawniające codzienną pracę przedsiębiorstwa. Realizujemy między innymi usługi kancelaryjne, które mają na celu dobrą organizację pracy oraz zapewnienie optymalnego obiegu korespondencji i dokumentów. To również odciążenie przedsiębiorcy w obowiązkach, które wiążą się z prowadzeniem działalności. Klient może zająć się w 100% rozwijaniem biznesu, a my zajmiemy się sprawami związanymi z obiegiem dokumentacji oraz przygotowywaniem pism.

Zapewniamy rzetelne wsparcie z zachowaniem poufności przekazanej dokumentacji. Mogą nam Państwo powierzyć takie czynności jak sporządzanie różnego rodzaju pism, umów i streszczeń, korektę dokumentów, a także ich drukowanie, kopiowanie czy też przepisywanie. W razie potrzeby jesteśmy w stanie wesprzeć klienta również w innych obowiązkach związanych z administracją biura. Zakres czynności, jak i cennik każdorazowo dopasowywany jest do indywidualnego zapotrzebowania klienta. Dlatego celem uzyskania szczegółów na temat współpracy w zakresie usług kancelaryjnych, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym we Wrocławiu.

Graftax Biuro Rachunkowe Wrocław - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu dzielnica Psie Pole 51-354, ul. Kiełczowska 70 , wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922. Graf Consulting Sp. z o.o. działa na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 48040/2010.