Biuro rachunkowe Graftax świadczy profesjonalne usługi księgowe. Gwarantujemy rzetelne warunki współpracy, pełną satysfakcję oraz bezpieczeństwo. Działamy rzetelnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zespół naszych wykwalifikowanych ekspertów dostosuje do Państwa potrzeb optymalną ofertę. Wiemy, że księgowość wymaga sumiennej i skrupulatnej pracy. Dlatego zajmujemy się wyłącznie istotnymi kwestiami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki temu właściciele mogą w pełni skupić się na rozwoju swojej działalności. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty biura Graftax.

Biuro rachunkowe Graftax - prowadzenie pełnej księgowości

Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm, która obejmuje następujące księgi rachunkowe: dziennik, konta księgi głównej i pomocniczej, zestawienie obrotów i sald oraz wykaz składników aktywów i pasywów. Rozliczenia wykonujemy na podstawie informacji oraz kompletnej dokumentacji dostarczonej przez Klienta. Przygotowujemy także zakładowy plan kont, który spełnia wymogi Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości.

W sposób rzetelny i profesjonalny sporządzamy roczne sprawozdania finansowe – według obowiązujących przepisów prawa. Przygotowujemy okresowe raporty grupowe na podstawie przyjętych w Państwa firmie norm oraz standardów. W ramach świadczonych usług księgowych nasi specjaliści wykonują kalkulację miesięcznej lub kwartalnej podstawy oraz zaliczki na podatek dochodowy od osób prawnych. Sporządzamy również roczne deklaracje podatkowe, a także miesięczne bądź kwartalne deklaracje VAT.

Gotowe deklaracje dostarczamy do odpowiednich organów, dotrzymując obowiązujących terminów. Tworzymy raporty dla organów statystycznych administracji państwowej (GUS) oraz NBP. Przygotowujemy także inne rozliczenia oraz deklaracje dla organów podatkowych - jeżeli są wymagane. Reprezentujemy naszych Klientów w kontaktach z ZUS oraz US. Nasze wieloletnie doświadczenie przekuwamy w wartość dla przedsiębiorców. Już dziś zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług księgowych biura rachunkowego Graftax.