Biuro Rachunkowe Graftax z siedzibą we Wrocławiu

specjalizuje się w branży outsourcingu księgowego oraz kadrowo-płacowego. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Zespół naszych ekspertów dysponuje wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz kwalifikacjami, których dowodzą certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów RP. Uprawniają nas do prowadzenia ksiąg rachunkowych i świadczą o profesjonalnym podejściu do każdego klienta.

Biuro rachunkowe Graftax - zakres naszych usług

Naszą specjalnością są takie dziedziny gospodarki, jak: księgowość, finanse, zarządzanie przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi, marketing oraz prawo. Korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, dzięki czemu oferujemy przedsiębiorcom szeroki pakiet usług. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

 

Zależy nam na współpracy opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, korzystając z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie informatyki. Skupiamy ludzi o różnych profilach akademickich i doświadczeniu, aby zapewnić fachową pomoc dostosowaną do specyfiki danej branży oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Dlaczego warto nam zaufać?
Biuro Rachunkowe Graftax świadczy kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe. Sporządzamy niezbędne pisma, prowadzimy dokumentację oraz służymy profesjonalnym doradztwem. Pomagamy w otwieraniu i prowadzeniu różnego typu działalności. Wiemy, jak skomplikowane i zawiłe bywają kwestie księgowe. Powierz nam prowadzenie ksiąg rachunkowych, nie martwiąc się o stale zmieniające się przepisy prawa ani kontakt z określonymi urzędami. Dzięki nam możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojej firmy i osiąganiu coraz bardziej ambitnych celów biznesowych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu